Uygulamaya Hekiminiz Karar Vermeli

Saç mezoterapisi doktorlar tarafından yapılması gereken önemli bir işlemdir. Saç mezoterapisi saçlara sağlığına kavuşması için son derece verimli sonuçlar alınan bir uygulamadır. Verimli Bu uygulamanın uzman Eller tarafından yapılması gerekmektedir. Saçlarınız sağlığını yitirdiğinde buna bir takım unsurlar ile belli etmektedir. Bu unsurların önüne geçemediğiniz takdirde saçtaki sorunlar artmakta ve saç dökülmesi gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Saç dökülmesi önlenmediğinde kellik gibi sorunları beraberinde getiren oldukça can sıkıcı bir problemdir. Saç dökülmesi problemleri yaşadığınızda saç mezoterapisi ile bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Saç mezoterapisi yaptırmaya karar verdiğinizde bir araştırmaya girmeniz gerekir. Karşınızda bu uygulamayı yaptığını söyleyen pek çok yer çıkabilir. Bu yerleri iyice araştırmanız gerekmektedir. Çünkü uzman hekimlerin yapmadı bir uygulama ile verimli sonuçların alması pek mümkün olmamaktadır. Ayrıca bu uygulamanın bitirilir bir yerde son derece uygulama için geliştirilmiş aletler ile yapılması gerekmektedir. Herhangi bir uzmanlık gerektirmeyen yerde yapılan uygulama sonrasında paranız boşa gitmiş olabilir. Bu nedenleri göz önünde bulundurarak seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Saç mezoterapisinde doktorun önemi nedir?

Saç mezoterapisi yaptıracağınız zaman öncelikle saç sağlığınızın kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu kontrol uzman Doktorunuz tarafından yapılmalıdır. Saç muayenesinde saç deriniz ve saçınız hakkında doktor bir sonuca varacaktır. Ayrıca bu muayene esnasında Kan testleri de yapılmaktadır. Tamamen her şey belirlendiğinde Doktorunuz saç mezoterapisinde önce sizlere saç sağlığınız hakkında bilgilendirme yapacaktır. Saç mezoterapisi kişiye göre farklı seans sayısı değişiklik göstermektedir. Kaç seans saç mezoterapisi yaptırmanız gerektiğini size doktorunuz belirleyecektir. Ayrıca yapılan muayenelerden sonra saç mezoterapisi sırasında saç derinize uygulanacak olan karışımın içerisine koyulması gereken maddelerin miktarı ve neler olduğuna yine doktorunuz karar vermektir.

Saç mezoterapisi ile ilgili en doğru bilgilendirme doktorunuz tarafından yapılmaktadır

Saç mezoterapisi oldukça faydalı bir uygulama olmasına rağmen pek çok insan kulaktan dolma bilgiler nedeni ile bu uygulamayı yaptırmaya korkmaktadır. Uygulama sırasında iğne kullanılması kişileri korkutan unsurlardan bir tanesidir. Fakat saç mezoterapisinde kullanılan iğneler oldukça ince ve küçük olduğundan dolayı Sizler neredeyse Bu uygulamayı hissetmezsiniz bile. Bu yanlış bilgilerden dolayı yaptırmadığını işlem için doktorunuz en doğru bilgileri size verecektir.

Ayrıca saç mezoterapisi yapılırken seanslar arasında Doktorunuz sizlere saç sağlığınızın durumuna göre ilaç ya da losyon takviyesi önerebilir. Bu öneriler saç sağlığınızın daha hızlı bir şekilde düzelmesi için yapılmaktadır.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi