Tek Seans Alarak

Saç dökülmesi problemi her kesimi ilgilendiren bir sorundur. Kadın ya da erkek fark etmeden çok sayıda kişi saç problemleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Saçlar bakım ister ve bakım göremeyen saçlar bir süre sonra yıpranmaya başlar.

Günlük hayat temposu, stres, hava koşulları saç sağlığını etkileyen dış faktörlerdir. Bu dış faktörler ile mücadele etmek zor olduğu için saçın sağlığını geri kazanması için bir takım yöntemlere başvurulması gerekmektedir.

Günümüzde çalışan insan sayısı oldukça artmıştır ve kişilerin gün içerisinde yaptığı işler oldukça yoğun geçmektedir. Bu kadar yoğunluk arasında haftada bir gün saç bakımı için ayırmak pek mümkün olmaya bilir. Saç mezoterapisi saçın sağlığına kavuşması için oldukça etkili bir yöntemdir. Saç belirli nedenler ile sağlığını kaybedebilir. Bu durum karşısında artık üzülmenize gerek kalmadan saç mezoterapisi ile saçınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Fakat saç mezoterapisi belirli aralıklar ile yapılması gereken bir işlemdir. Doktorlarımız tarafından saç ve saç derisi muayeneniz yapıldıktan sonra kaç seans mezoterapi işlemi yaptırmanız gerektiği belirlenmektedir.

Saç mezoterapisi işlemi haftalık, 2 haftalık ve aylık seanslar ile yapılmaktadır. Bu düzen ile yaklaşık 8 10 seans süren uygulamalar sizleri beklemektedir. Fakat herkesin bu seansları yaptıracak vakti olmayabilir. Iş temposundan fırsat bulup sürekli doktora gidemeyen insan sayısı oldukça fazladır. Böyle durumda ise bir defa yaptırıp yaklaşık bir yıl kadar etkisi devam eden bir işlem ile saçlarınızın bakımını yaptırabilirsiniz. BT terapi ile sadece bir kere uygulama yaptırmanız yeterli olmaktadır.

BT terapi nedir?

BT terapi bir saç mezoterapisi uygulaması etkisi uzun süren bir işlemdir. Bu uygulamada daha fazla iğneleme tekniği uygulanmakta saç derisindeki damarların açılması ve yeni kılcal damarların oluşumu için tedavi uygulaması yapılmaktadır. BT terapi yaptırdıktan sonra en az 6 ay hiçbir işlem yaptırma da saç bakımı nasıl kendiliğinden devam etmektedir. Son aylara doğru etkisi azalsa da yaklaşık 1 yıl süren bir etki ile devam eden bir uygulamadır.

BT terapiyi kimler kullanabilir?

BT terapi işlemi yoğun Çalışma hayatı olan ya da yurt dışında yaşayan, sürekli doktora gitme imkanı olmayan kişiler için oldukça uygun bir yöntemdir. Bu yöntemi hem kadınlar hem de erkekler gönül rahatlığı ile uygulayabilirler. BT terapi işleminden sonra saç deriniz sağlığına kavuşacak ve saç dökülmenin en aza inecektir. Bunların yanı sıra saçlarınız eski sağlıklı, canlı ve parlak görüntüsüne kavuşacaktır.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi