Saçınız Uzamıyor Mu? Mezoterapi İle Bu Mümkün

Sağlıklı, hızlı uzayan ve güçlü saçlar özellikle kadınların hayalidir. Her kadın güzel bir renge sahip kırılmayan, rahatlıkla savunabilecek uzun saçları olmasını ister. Pek çok kadın kısa saç kullanır Fakat çok sayıda kadın uzun saç ile sağlığını koruyamadığı için kısa saçları tercih etmektedir. Fakat artık uzun saç kullanmak bir hayal değildir ve sizler de isterseniz uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

Pek çok kadın saçlarının çok yavaş uzadığını söylemektedir. Saçların uzaması saç sağlığı ile doğrudan ilgilidir. Saç kökleri saç derisine gelen damarlar ile beslenmektedir. Bu damarlar yararlı vitamin ve mineralleri saç köklerine taşımaktadır. Eğer yeteri kadar saç kökleri beslenemez ise saça iletecek bir vitamin ya da mineral bulamaz durum böyle olunca da saçlar çok yavaş bir şekilde uzamaktadır. Yani saçlarınızın hızlı uzamasını istiyorsanız saçlarınızı beslemeniz gerekmektedir.

Bazen saç uzamasını birtakım tıbbi rahatsızlıklar ya da genetik faktörler etkileyebilir. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse saç mezoterapisi yaptırarak saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Saç mezoterapisi saçın sağlığına kavuşmasını sağladığı için sağlığına kavuşan saçın uzaması da daha hızlı olacaktır.

Saç mezoterapisi ile uzun saçlar bir hayal değil

Sizlere de sağlıklı uzayan gür ve parlak saçlara sahip olmak istiyorsanız saç mezoterapisi yaptırabilirsiniz. Saç mezoterapisi uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen tıbbi bir işlemdir. Bu işlem sırasında saçınızın beslenmesi için birtakım takviyeler saç derinize yapılmaktadır. Saçın uzaması için beslenmesi gerekmektedir. Saç mezoterapisi uygulaması sayesinde dışarıdan alamadığı besin, vitamin ve mineraller saç köklerini enjekte edilmektedir.

Saçlarınızın uzaması için saç mezoterapisi yaptırmaya karar verdiğinizde mezoterapi tabancası ile beraber saçlı deriniz taranmaktadır. Saçlı deri altındaki damarlar harekete geçirilerek Kan akışı hızlandırılması böylelikle saç köklerini daha çok beslenmesi sağlanmaktadır.

Yapılan saç mezoterapisi ile saç uzamasını sürekli hale getirmek

Saçınıza kimler tarafından yapılan muayeneden sonra en uygun şekilde bir karışım hazırlanarak Bu karışım terapi tabancası ile saç derinize ve saç köklerinizi uygulanmaktadır. Yapılan işlemler saçlı deriye yapılacağından dolayı bir süre için değil sürekli olarak saçınızın uzaması sağlanacaktır. Saçlı deri altındaki damarların harekete geçme durumu söz konusu olduğundan dolayı saç uzaması olayı da süreklilik kazanacaktır.

Saçınızın uzaması için saç mezoterapisi yaptıracağınız zaman saçınıza Öncelikle bir buhar işlemi yapılacaktır. Bu buhar işleminden sonra önce ilaçsız Mezoterapi tabancası ile saç derisi tarama, daha sonra ilaçlama işlemi gerçekleştirilecektir. En son temizleme ve yağlanma işlemlerinden sonra saç mezoterapi uygulamanız tamamlanacaktır.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi