Saç Mezoterapisiyle Altın Değerinde Saçlar

Herkes sağlıklı saçlara sahip olur saçların Parlak ve güçlü görünmesini ister. Çevre koşulları ve yaşanan durumlar saçın sağlıklı yapısını bozabilir. Sağlıklı yapısı bozulan saç eski görüntüsünden uzaklaşır ve cansız not bir görüntüyle sağlıksız yapısını sizlere belli eder.

Saç mezoterapisi, saç dökülmesi sorunu yaşayan ve saçında sağlıksız bir durum olan kişilere sunulan en önemli uygulamalardan bir tanesidir. Saç mezoterapisi yaptırarak saçlarının eski sağlığına kavuşan insan sayısı son derece artmaktadır. Saç mezoterapisi herhangi bir Kozmetik işleme benzemez ve uzman hekimler tarafından gerçekleştirilir. Sizler saç mezoterapisi yaptırmaya karar verdiğiniz ben öncelikle saçlarınızın sağlığının ne durumda olduğu hekimler tarafından incelenmektedir. Yapılan muayeneden sonra saç sağlığınız hakkında sizlere bilgi verilerek yapılacak olan Mezoterapi işleme belirlenmektedir. Çünkü her yapılan Mezoterapi farklıdır ve uygun bir karışım hazırlanacaktır.

Saç mezoterapisi kişiden kişiye farklı mıdır?

Evet saç mezoterapisi saç yapısı ile alakalı olarak şekillenmektedir. Saçınızın sağlıklı ve sağlıksız durumu göz önünde bulundurarak bir karışım hazırlanmakta ve Bu karışım saç köklerini uygulanmaktadır. Saç mezoterapisi karışımın içerisinde vitamin, mineral, amino asitler ve birtakım yararlı besleyici katkı maddeleri bulunmaktadır. Bu maddeler sayesinde saç deriniz den başlayarak saç köklerini güçlenmektedir. Saç mezoterapisi günümüzde mezoterapi tabancaları ile yapılmakta ve oldukça steril ortamlarda gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Saç mezoterapisi yapacağınız zaman seçeceğiniz bir son derece önemli olmalıdır. Uzman biri kim tarafından steril ortamda gerçekleştirilen saç mezoterapisi ile oldukça olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yaklaşık 2. seanstan sonra sonuçlar alacağınız bu işler ile saçlarınız eskisinden de daha sağlıklı olacaktır.

Saç mezoterapisi tek başına yeterli midir?

Saç mezoterapisi Sağlığını kaybetme saçların tekrar eski haline gelmesi için son derece önemli bir işlemdir. Bu işlem yapılırken saçınızın eski sağlığına kavuşmasını ile alakalıdır. Kimi zaman daha az seanslar ile verimli sonuçlar kısa sürede alınırken Saçlarınız çok yıpranmış olduğu durumlarda ise seans sayısı artış gösterebilir. Her halükarda saç derinizin ve saç köklerinizi beslenme durumu söz konusu olduğu için saç mezoterapisi ile saçlarınızın yıpranmış ve sağlıksız görüntüsünden uzaklaşacak aşikârdır.

Saç mezoterapisi kimi zaman Doktorunuz tarafından ilaç, losyon ya da şampuanla ile desteklenebilir. Bu destekleme ile saçlarınızın sağlıklı haline kavuşması daha kısa bir sürede olacaktır. Sizden doktorunuzun önerdiği şekilde uygulamaları duyduğunuzda saçların sağlıklı uzaması ve güçlü olması da daha ivedikli bir zamanda gerçekleşecektir.

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi