Saç Köklerine Sağlık Gelsin

Saçlar hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önemlidir. Çünkü kişinin her gün içerisinde kendilerinin tamamlanması için bir takım aksesuarları ihtiyaç duyarlar ve saçlar kişilerin doğal aksesuarlarıdır. Herkes sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Fakat sağlıklı saçlara sahip olabilmek için saçlarınıza bakmalı ve Özen göstermelisiniz. Çünkü saçlar canlıdır ve bu canlı saçlara önem vermek bakmadığınız takdirde saçlar sağlığını kaybeder. Sağlığını kaybeden saçlar sizlere bu konuda uyarılar göstermeye başlarlar. Önce matlaşan ve canlılığını kaybeden saçlar bir süre sonra kırılmaya ve kokmaya başlar. Bunların yanı sıra saç dökülmesi de beraberinde gelecektir. İşte bu duruma gelindikten sonra gerçek bir bakım süreci gerekmektedir. Yoksa saçlarınız Her geçen gün daha fazla dökülecek ve bu dökülme sonrası saç derisinde birtakım açılmalar meydana gelecektir.

Saçlar kökleri ile saç derisine bağlıdır. Saç kökleri saç derisine gelen damarlar ile beslenmektedir. Yani yediklerinize beslenmenin böyle durumlarda son derece etkili olduğunu göstermektedir. Vücudumuzda yeteri kadar vitamin ve mineral almadığınız da bu durum saçlarınızı da etkileyecektir. Saç kökleri sağlıklı olduğunda Saçlar da sağlıklı olur. Öncelikle saç derinize olası zararlardan korumanız gerekir ki saç kökleri saç derinizde sağlıksız durumdan etkilenmesin. Yoksa saçlarınızda bu durumu hemen hissederek sağlığını kaybetmeye başlayacaktır.

Sağlıklı saç derisi için yapılması gerekenler nelerdir?

Sağlıklı saç derisine sahip olmak için ve saçlarınızın eskisi gibi parlak, canlı görüntüsünü geri kazanabilmesi için bir takım uygulamalar gerekmektedir. Uygulamalar neticesinde saçlarınız beslenecek ve sağlığını geri kazanacaktır. Saç mezoterapisi saçların sağlığını kazanması için yapılması gereken en önemli uygulamadır. Bu uygulamalar belirli seanslar halinde gerçekleşmektedir. Öncelikle uzman hekimlerimiz tarafından saç deriniz ve saçlarınız muayene edilir. Muayene sonrasında saç derinize kaç seansı ve hangi ilaçlar ile müdahale edileceğine karar verilmektedir.

Saç mezoterapisi işleminden sonra saçlarınızda olumlu sonuçlar almak istiyorsanız belirli düzen ile Bu uygulamanın yapılması gerekmektedir. Ortalama 15 dakika süren seanslar hekimler tarafından hangi aralıklar ile alınacağı belirlenmektedir. Bu seanslar genellikle 10 adet olmakla beraber her kişiye göre farklılık göstermektedir. Saç sağlığı durumunuza göre belirli bir periyodik tablo sizlere çıkarılmaktadır. Bu tablo ile beraber hangi aralıklar ile uygulamanın yapılacağı ikimiz ile beraber karar vereceğiniz bir işlem olmaktadır.

Saç mezoterapisi işlemi haftalık, aylık ya da 15 günlük seanslar halinde. İlk başlarda daha sık olarak yapılan bu seansları zaman içerisinde taşıdığı sağlık kazanmasıyla beraber azaltmaktadır.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi