Mezoterapi Tabancası Hakkında Merak Edilenler

Saç mezoterapisi işlemi uzman hekimler tarafından gerçekleştirilen ve uygulama sonrasında oldukça iyi sonuçlar alınan bir işlemdir. Bu işlem sayesinde saç derisine müdahale edilir saç kökleri beslenerek yıpranmış, cansız ve sönük saçlara tekrardan Hayat gelmesine yardımcı olunur. Sağlığını koruduğu müddetçe oldukça canlı parlak bir görüntüye sahiptir. Fakat sağlığını kaybettiğinde ise bu durum gözle görülebilen sonuçları da beraberinde getirmektedir. Saç sağlığını kaybettiğinde bu duruma karşı bir takım önlemler alınmalıdır. Önlem alınmadığı aksi takdirde saç kayıpları da beraberinde gelecektir. Saçlarda yaşanan açılma ve kellik durumu bu tür saç problemlerine karşı hiçbir önlem alınmadığından meydana gelir.

Saçlarınızda sağlıkla alakalı problemler ile karşılaştığınızda bu problemler genellikle saç derisinde meydana gelen bir takım bozukluklar ve saç köklerinin beslenememesi ile ortaya çıkmaktadır. Bu durumda Üzülmenize gerek kalmadan saç mezoterapisi yaptırarak saçlarınızın eskisi gibi sağlığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Saç mezoterapisi işlemi nasıl yapılmaktadır?

Sağlığını kaybetmiş olan saçlarınızın eskisi gibi sağlığına kavuşmasını istediğinizde saç mezoterapisi yaptırabilirsiniz. Bu uygulamadan sonra saçlarını gür, parlak ve canlı olacaktır. Sağlıklı köklere ve sağlıklı saç derisine sahip olan saçlarını daha hızlı bir şekilde uzayacaktır.

Saç mezoterapisi yaptıracağınız zaman bu işlemi uzman bir yerde yaptırmanız gerekmektedir. Herhangi bir uzmanlığı bulunmayan pek çok yerde Bu işlem yapılmaktadır ve doğru yerde yapılmadığında bu işlemi Boşuna para Ödemiş olabilirsiniz. Çünkü doğru alet ve doğru ilaçlar bu işlemden en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

Saç mezoterapisi için kullanılan tabanca nasıldır?

Saç mezoterapisi elle ya da mezoterapi tabancası ile uygulanabilir. Mezoterapi tabancası son dönemlerde uzman hekimler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulama aletidir. Elle uygulanan saç mezoterapisinde göre mezoterapi tabancasının bir takım avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde mezoterapi seanslarında daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Mezoterapi tabancasının avantajları şu şekilde olmaktadır:

  • Saç mezoterapisi sadece canlılığını kaybetmiş mat saçlara uygulanmaz. Bu işlem saç derisinde açılma olan bölgelere de uygulanmaktadır. Mezoterapi tabancası sayesinde açılımı olan bölgenin her yerine uygulama yapabilirsiniz. Elle yapılan uygulamalarda atlanılan noktalar daha sık olmaktadır.
  • Mezoterapi tabancası sayesinde işlem sırasında kullanılacak ilacın dozunu ayarlayabilirsiniz. Her noktaya eşit şekilde Bu sayede ilaç uygulaması yapılabilir.
  • El ile yapılan uygulamalarda her noktaya batırılan iğnenin boyutları farklı olmaktadır. Mezoterapi tabancası sayesinde böyle bir sorun ortadan kalkar ve sizin ayarladığınız iğne boyutunda işlem yapılmaktadır.

 

Randevu & İletişim

Adres: Levent Mahallesi Beyaz Karanfil Sokak No: 27 Levent 3 – İstanbul – Türkiye
Tel: 0(212) 280 08 00
GSM & WhatsApp: 0(532) 238 19 19

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi