Yüksek Memnuniyet Oranı

Saç Mezoterapisi alanında tecrübeli hekim kadromuz ile emin ellerdesiniz. 100% e yakın memnuniyet oranı.

Planlama

Muayenenizin ardından size en uygun tedavi yöntemi, doktorumuz tarafından detaylı olarak size bildirilmektedir.

Detaylı Muayene Fırsatı

Merkezimizde detaylı muayene olarak, uygulanacak en uygun tedavi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretlendirme

Saç Mezoterapi operasyonunun ücreti yapılan detaylı muayene sonrası uygulanacak tedaviye göre verilecektir.

Tecrübeli Hekim Kadromuz

Alanında uzman medikal estetik hekimlerimiz ile saç mezoterapisi tedavisini en etkili şekilde uyguluyoruz.

7/24 İletişim

Bize İletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizi Tanımak İster Misiniz?

Dr Hamid Aydın başkanlığında 1994 yılında Kuşadası’nda başlatılan sağlık hizmetleri bugün İstanbul’da Estetistanbul Tıp Merkezi çatısı altında devam etmektedir. Kurumumuz başta Saç Sağlığı ve Saç Ekimi olmak üzere Estetik Plastik Cerrahi, Dermatoloji, Dâhiliye, Genel Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Akupunktur ve Fitoterapi branşlarında hizmet vermektedir.
Estetistanbul Tıp Merkezinin lokomotif hizmetleri Saç Ekimi ve Plastik Cerrahi’dir. Türkiye ve Dünyada haklı bir üne sahip olan kurumumuz başta Hollanda, Almanya, İtalya, Arap Ülkeleri olmak üzere neredeyse bütün dünyadan saç ekimi ve plastik cerrahi hastası kabul etmektedir.
Başhekimlik görevini Dr. Hamid Aydın’ın yaptığı Estetistanbul Tıp Merkezi’nde Genel Koordinatörlük görevini Şennur Aydın, Saç Sağlığı ve Saç Ekimi Koordinatörlüğünü yapmaktadır.

Tecrübeli doktor kadromuzdan saç mezoterapi randevusu almak için

Hizmetlerimiz

Sağlığın Özü Mezoterapinin Ucunda

Saç sağlığı herkes için çok önemlidir. Herkesin bildiği gibi saç dökülmesinin hem bayanların hem erkeklerin ne kadar can sıkıcı olduğu aşikardır.  Saçlarınızın sağlıklı görünmesi güzel bir görünüm için en önemli ayrıntıdır.

Dökülmesin Güçlensin

Saç dökülmelerinin birçok sebebi vardır. Önemli olan saç diplerinde veya vücutta var olan hastalığın tespit edilmesidir. Daha sonra tedavinin uzman tarafından uygulanması, dozajının doğru tatbik edilmesi hasta için çok önemlidir.

Mezoterapi Saç Köklerinin En Büyük Dostu

Saç mezoterapisi ile saç gelişimi için gerekli ve faydalı maddeler saç derisine direk olarak verildiği için,  saç dökülmesi ve seyrelmesi tedavisinde çok etkili olmaktadır. Saç dökülmesini durdurarak, saç mezoterapisi yöntemi, diğer yöntemlere göre daha çabuk sonuç vermektedir.

Saç Mezoterapisi Kaç Seans Olmalıdır?

Saç mezoterapisi, ilk 4′ü haftada 1; 2 ay sonra yapılacak 4 seans ise 15 günde 1 olmak üzere toplam 8 seans düzenlenmekte olup, yaklaşık 6 aylık bir süre gerekmektedir.

Tek Seans Alarak…

Saç mezoterapinizi yılda tek seans olarak yaptırın. Bir sonraki seansa tam bir yıl sonra gelin. Tabi ki BT Terapi ile. BT Terapi ile saçlı derideki kan damarlarının genişlemesi ve yeni küçük kan damarları oluşumu 6-8 ay boyunca devam eder.

PRP Saç Tedavisi Amacıyla Yapılabilir mi?

Saç dökülmesi şikayeti olanların eğer saç ekimi ihtiyaçları yoksa en fazla yaptırdıkları işlem saç mezoterapisidir. Saç mezoterapisi saçlı deriye ihtiyaç duyulan ilaçların enjekte edilmesi işlemidir. Bu işlem genelde saç mezoterapisi tabancası ile yapılır ancak manuel olarak yani elle de yapılabilir.

Saçınız Uzamıyor mu? Mezoterapi İle Bu Mümkün

Saçların uzamaması temel olarak saç köklerinin yeteri miktarda beslenememesi ile ilişkilidir. Eğer saçlarınız uzamıyorsa ve temelinde başka bir tıbbi rahatsızlık yok ise saç mezoterapisi yaptırarak bu sıkıntınızdan kurtulmanız mümkün.

PRP ve BT Terapi Nedir?

2 yöntemde saç mezoterapi yöntemidir. BT terapi yönteminin çok tercih edilmesinin nedeni 6 ayda 1 seans şeklinde uygulanmasıdır ve özel bi mezoterapi yöntemidir. Diğer yöntemlere göre daha uzun sürmektedir. PRP yönteminde ise hastanın kolundan alınan 10cc kan ile hazırlanan aşı ile işlem yapılmaktadır.

Tecrübeli doktor kadromuzdan saç mezoterapi randevusu almak için

      Formu Doldurun, Sizi Arayalım.close-link
Hemen Ara
Yol Tarifi